Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi
Gençlik ve Spor İl Müdürü Yasin Özdemir ile Kariyer Söyleşisi Gerçekleştirildi
29 Mart 2024 Cuma
Gençlik ve Spor İl Müdürü Yasin Özdemir ile Kariyer Söyleşisi Gerçekleştirildi

Kariyer Merkezi Koordinatörlüğü tarafından Kariyer Günleri temasıyla 28 Mart Perşembe günü Genç Ofiste düzenlenen Kamu-Öğrenci Buluşma Serileri kapsamında Bilecik Gençlik ve Spor İl Müdürü Yasin Özdemir, Üniversitemizde eğitim gören gençlerle buluşarak Kariyer Söyleşisi gerçekleştirdi. 

Sporla ilgilenen öğrencilerimizin yoğun ilgi gösterdiği etkinliğe Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Sıddıka Özkaldı Karakuş, Kariyer Merkezi Koordinatörü Doç. Dr. H. Tezcan Uysal ve akademisyenlerimiz katıldı.

Üniversite eğitim döneminden il müdürlüğüne kadar uzanan süreçte memuriyet, uzmanlık ve gençlik merkezi müdürlüğü gibi çeşitli kariyer basamaklarında görev yapan Özdemir, öğrencilere tecrübelerini aktardı. Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı birimlerin faaliyetleri hakkında açıklamalarda bulunduktan sonra öğrencilerin Gençlik ve Spor Bakanlığı bünyesinde uzmanlık alanlarına göre istihdam ve kariyer olanaklarına yönelik önemli paylaşımlar yaptı.

Etkinlik, öğrencilerin Özdemir’e sorularının ardından Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Sıddıka Özkaldı Karakuş’un plaket takdimi ile sona erdi.

Galeri
...
...
...
...
...
...
...
...