Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi
“2024 Yılı Mekânda Erişebilirlik (Turuncu Bayrak)” Kategorisinde Ödül Almaya Hak Kazandık
07 Haziran 2024 Cuma
“2024 Yılı Mekânda Erişebilirlik (Turuncu Bayrak)” Kategorisinde Ödül Almaya Hak Kazandık

Yükseköğretim Kurulu (YÖK) tarafından düzenlenen Engelsiz Üniversite Ödülleri kapsamında “2024 Yılı Mekânda Erişebilirlik (Turuncu Bayrak)” kategorisinde ödül almaya hak kazandık.

7 Haziran Perşembe günü 112 üniversitenin katılım sağladığı Engelsiz Üniversite Bayrakları ve Program Nişanı Ödül Töreni, YÖK Başkanlığında düzenlendi. Programa Rektörümüz Prof. Dr. Zafer Asım Kaplancıklı katıldı.

Törende Rektörlük Binamız, İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültemiz, Fen Fakültemiz, Diş Hekimliği Fakültemiz, Ziraat ve Doğa Bilimleri Fakültemiz,  Güzel Sanatlar Fakültemiz, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültemiz, İslami İlimler Fakültemiz, Mühendislik Fakültemiz, Sağlık Bilimleri Fakültemiz, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Laboratuvar Binamız, Merkezi Araştırma Laboratuvarı Uygulama ve Araştırma Merkezi Binamız, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulumuz Osmaneli Meslek Yüksekokulumuz, Bozüyük Meslek Yüksekokulumuz, Bozüyük Uygulamalı Bilimler Fakülte Binamız, Pazaryeri Meslek Yüksekokulumuz, Söğüt Meslek Yüksekokulumuz ve Prof. Dr. Azmi Özcan Kütüphanemiz  Turuncu Bayrak almaya hak kazandılar.

Rektörümüz Prof. Dr. Kaplancıklı böyle anlamlı törende ödül almaktan duyduğu mutluluğu dile getirirken, “Geleceğimiz olan öğrencilerimizin tüm şartlarda eğitim görmeleri, sosyal ve kültürel faaliyetlere daha fazla katılımlarını sağlamak amacıyla üniversitemizi her geçen gün geliştirmek için çabalayacağız” ifadelerini kullandı.

Galeri
...