Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi
Sosyal Hizmet Bölümü Son Sınıf Projeleri Sergiye Çıktı
30 Mayıs 2024 Perşembe
Sosyal Hizmet Bölümü Son Sınıf Projeleri Sergiye Çıktı

Üniversitemiz Sağlık Bilimleri Fakültesi Sosyal Hizmet Bölümü son sınıf öğrencilerinin hazırladığı 36 proje, Prof. Dr. Azmi Özcan Kütüphanesi Dursun Fakih Salonunda düzenlenen sergide katılımcılarla buluştu.

Dezavantajlı grupları hedef alan, çevreci, engelli dostu, kent kültürünü görünür kılan, gençlere yaşam alanları açan, yaşlılar, bebekler ya da sınavlara hazırlanan öğrencilerin ihtiyaçlarını belirleyen, sosyal sorunları tanımlayan ve çözüm üreten projeler katılımcılar tarafından ilgiyle incelendi.

Rektörümüz Prof. Dr. Zafer Asım Kaplancıklı, sergiyi gezerek öğrencilerin Sosyal Hizmet Ortamlarında Blok Uygulama II dersi kapsamında hazırladıkları projeleri inceledi ve öğrencilerden projeler hakkında bilgiler aldı. Projelerin e-kitapçık haline getirilerek erişime açılabileceğini söyleyen Rektörümüz Prof. Dr. Kaplancıklı, her bir proje için değerlendirmelerde bulundu.

Sağlık Bilimleri Fakültesi Sosyal Hizmet Bölüm Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Gül Karahan Çoban, Sosyal Hizmet Bölümü Öğretim Üyeleri Doç. Dr. Gizem Çelik Özkan ve Dr. Öğr. Üyesi Hacer Taşkıran Tepe yürütücülüğünde hazırlanan projeler, Üniversitemizde verilen eğitimin çok yönlü, bilime ve topluma katkı sağlayan yapısının göstergelerinden biri oldu.

Sergiye Rektörümüz Prof. Dr. Zafer Asım Kaplancıklı'nın yanı sıra Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ali İrfan Güzel, Dekan Yardımcıları Doç. Dr. Aslı Akdeniz Kudubeş ve Doç. Dr. Ümit Kahraman, dış paydaşlarımız olan kuruluş müdürleri ve personelleri, akademisyenlerimiz ve öğrenciler katıldı.

Galeri
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...