Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi
Genel Sekreterlik Görevinde Devir Teslim Töreni Yapıldı
27 Haziran 2024 Perşembe
Genel Sekreterlik Görevinde Devir Teslim Töreni Yapıldı

Üniversitemiz Genel Sekreterlik görevine Muhammet Büyük atandı. 26 Haziran Çarşamba günü gerçekleşen devir teslim törenine Rektörümüz Prof. Dr. Zafer Asım Kaplancıklı’nın yanı sıra Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr. Nazile Ural ile Prof. Dr. Murat Yurdakul katıldı. 

Rektörümüz Prof. Dr. Kaplancıklı, Öğr. Gör. Özgür Özcan’a yaptığı hizmetler için teşekkür ederken Genel Sekreterimiz Muhammet Büyük’e yeni görevinde başarılar diledi.

Genel Sekreterimiz Muhammet Büyük Kimdir?

1977 yılında Denizli’nin Güney ilçesinde doğan Muhammet Büyük, ilk ve orta öğrenimini Kırşehir Kaman’da tamamladı. Kırıkkale Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi Sınıf Öğretmenliği Bölümünden mezun oldu. 2017 yılında Osmangazi Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsü-Eğitim Bilimleri Anabilim Dalı-Eğitim Yönetimi, Teftişi, Planlaması ve Ekonomisi Bilim Dalında yüksek lisans eğitimini tamamladı. Yozgat ve Kayseri’de öğretmenlik, okul müdür yardımcılığı ve okul müdürlüğü görevlerinde bulundu. 2014 yılında Eskişehir’in İnönü İlçesinde İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak göreve başlayan Büyük, 2022 yılında Eskişehir İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı olarak atandı. Bu görevini 2024 yılına kadar başarıyla sürdüren Büyük, Üniversitemizde Genel Sekreter olarak idari çalışmalarını sürdürecek.

Galeri
...
...
...