Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi
7. Basın İstişare Toplantımızı Gerçekleştirdik
17 Ocak 2024 Çarşamba

İlimizde görev yapan ulusal ve yerel basın temsilcileri ile geleneksel olarak gerçekleştirdiğimiz Basın İstişare Toplantılarının yedincisi Pelitözü Gölpark Sosyal Tesisimizde yapıldı.

17 Ocak Çarşamba günü düzenlenen toplantıya Rektörümüz Prof. Dr. Şükrü Beydemir'in yanı sıra Genel Sekreterimiz Öğr. Gör. Özgür Özcan ile Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü personelimiz katıldı.

Rektörümüz Beydemir'in göreve başladığı tarih olan 2020 yılından bugüne kadar yapılan, yapımı halihazırda devam eden ve proje aşamasında olan tüm icraatların basın temsilcileri ile paylaşıldığı toplantılarda ayrıca Üniversitemizin gelecek hedefleri de paylaşılan konular arasında yer aldı.

Bilimsel çalışmalardan, alt yapı çalışmalarına, sportif ve kültürel faaliyetlerden sağlık hizmetlerine değin geniş bir yelpazede istişarelerin yapıldığı toplantıda konuşan Rektörümüz Beydemir, "Siz değerli basın mensupları, üniversite olarak bizim en önemli paydaşımızsınız. Üniversitemizde yapılan tüm çalışmaları kamuoyu ile paylaşmamıza olanak sağlayan tüm basın emekçilerine şükranlarımı sunuyorum. Üniversitemizde bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da yapılacak; ilimize ve ülkemize katma değer sağlayacak tüm projeleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Üniversiteler kendi kampüs sınırlarından büyük olmak zorundadırlar. Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi de siz değerli basın mensupları vasıtasıyla kampüs sınırlarını aşıp, yaptığı çalışmaları tüm toplumla paylaşabiliyor." ifadelerini kullandı.