Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi
100. Yıl Spor Oyunları Ödül Töreni Yapıldı
17 Kasım 2023 Cuma
100. Yıl Spor Oyunları Ödül Töreni Yapıldı

“Türkiye Yüzyılında Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi 100. Yıl Spor Oyunları” Ödül Töreni Üniversitemiz Kapalı Spor Salonunda düzenlendi.

Cumhuriyetin 100. Yılı etkinlikleri kapsamında düzenlenen spor müsabakaları sonucunda dereceye giren katılımcılara ödüllerinin takdim edildiği törene, Rektörümüz Prof. Dr. Şükrü Beydemir, Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Sıddıka Özkaldı Karakuş, Dekanlarımız, Akademik ve İdari Personelimiz ile sporcular katıldı.

Ekim ve kasım ayları içerisinde futbol, basketbol, voleybol, satranç ve masa tenisi olmak üzere 5 farklı branşta gerçekleştirilen müsabakalar sonucunda her branşta ilk üçe girmeyi başaran sporculara ödülleri verildi. 

Düzenlenen turnuvalara öğrenci, akademik ve idari personel olmak üzere toplam 483 kişi katılım sağladı. Futbol turnuvasında ilk üçe girmeyi başaran takımlar; kupa ve madalyalarını Rektörümüz Prof. Dr. Beydemir’in elinden aldı.

Büyük coşkunun yaşandığı ödül töreninde Rektörümüz Beydemir yaptığı konuşmada, “Çekişmeli ve bir o kadar güzel geçen müsabakalar sonunda başarılı olan tüm personelimizi ve öğrencilerimizi tebrik ediyorum. ” ifadelerini kullandı.

Tüm katılımcıların toplu hatıra fotoğrafı çekilmesinin ardından törenimiz sona erdi.

Galeri
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...