“Akademik Cübbe Giyme ve Ödül Töreni” Yapıldı
11 Mayıs 2023 Perşembe
“Akademik Cübbe Giyme ve Ödül Töreni” Yapıldı

Üniversitemizde üçüncüsünü düzenlediğimiz “Akademik Cübbe Giyme ve Ödül Töreni” coşkulu bir kalabalık ve büyük bir heyecanla yapıldı. 10 Mayıs Çarşamba günü Bilecik Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezinde gerçekleşen törene Vali Vekili Akgün Corav, Bilecik Milletvekili Selim Yağcı, İl Jandarma Eğitim Komutanı Tuğg. Uğur Ertekin, İl Garnizon Komutanı Per. Atğm. Muzaffer Kocabaş, Belediye Başkan Vekili Melek Mızrak Subaşı, Cumhuriyet Başsavcısı Burak Olgun, Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürü Suat Günbey, Rektörümüz Prof. Dr. Şükrü Beydemir, Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr. Cenk Karakurt ile Prof. Dr. Sıddıka Özkaldı Karakuş, Genel Sekreterimiz Öğr. Gör. Özgür Özcan, il protokolü, akademik ve idari personelimiz ile öğrencilerimiz katıldı.

Yoğun bir katılımla gerçekleşen programda 2022 yılında bir üst akademik unvana atanmayı hak eden 7 Profesör, 26 Doçent, 49 Dr. Öğr. Üyesi olmak üzere toplam 82 akademisyenimiz cübbelerini giydi. Cübbe giyen hocalarımızın yanı sıra Q1 ve Q2 yayın sayıları en yüksek olan, en fazla akademik teşvik puanına sahip olan ve Ar-Ge projeleri olan akademisyenlerimize ödül takdimi yapıldı.

“Üniversitemizin Geleceğini İnşa Ediyoruz”

Rektörümüz Prof. Dr. Şükrü Beydemir, üniversitemizin son 3 yılını kapsayan çalışmalarını anlattığı sunumda, “Yeni açılan fakültelerimizle, günden güne artan öğrenci sayımızla, hızla genişleyen akademik ve idari kadromuzla geleceğe yürürken; üniversitemizin de geleceğini inşa ediyoruz.” dedi. Rektörümüz Beydemir, üniversitemizin gelecek planlarına dair açıklamalar da yaptığı konuşmasında, üniversitemizin dünyanın saygın üniversiteleri arasında yer alması için çaba sarf eden tüm personelimize ve üniversitemizin tüm çalışmalarında destek veren paydaşlarımıza teşekkür etti.

Programın ikram arasında, Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi ile İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi akademisyenlerimizin hazırladığı sergimiz yoğun ilgi gördü. Program toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

 

Galeri
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...