Genel Sekreterlik Görevinde Devir Teslim Töreni Yapıldı
06 Haziran 2022 Pazartesi
Genel Sekreterlik Görevinde Devir Teslim Töreni Yapıldı

Rektör Danışmanımız Öğr. Gör. Özgür Özcan üniversitemiz Genel Sekreteri oldu. Prof. Dr. Cenk Karakurt, 2020 yılından bu yana yürüttüğü Genel Sekreterlik görevini, Rektör Yardımcılığı vazifesine atanmasının ardından Öğr. Gör. Özgür Özcan’a devretti.

6 Haziran Pazartesi günü Genel Sekreterlik Makamında gerçekleşen devir teslim törenine Rektörümüz Prof. Dr. Şükrü Beydemir’in yanı sıra Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr. İlhami Yurdakul, Prof. Dr. Mustafa Koyun, Genel Sekreter Yardımcımız Fakrullah Tohumcu, Hukuk Müşavirimiz Emine Temiz ve Daire Başkanlarımız katıldı.

Devir teslim töreninde konuşan Rektörümüz Prof. Dr. Şükrü Beydemir, makamların ve unvanların değişebileceği, asli gayenin ise devlet hizmeti ve bu hizmetlerin devamlılığının sağlanması olduğu vurgusu yaptı. Beydemir, Prof. Dr. Cenk Karakurt’a yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ederken Genel Sekreterimiz Öğr. Gör. Özgür Özcan’a da yeni görevinde başarılar diledi.

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi ailesi olarak bizler de Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Cenk Karakurt ve Genel Sekreterimiz Öğr. Gör. Özgür Özcan’a yeni görevlerinde muvaffakiyetler dileriz.

Galeri
...
...
...
...
...