Rektörümüz Prof. Dr. İbrahim Taş, çeşitli branşlarda üniversitemizi başarıyla temsil eden sporcularımızla bir araya geldi. Öğrencilerimize, Beden Eğitimi ve Spor Bölüm Başkanı Doç. Dr. Raif Zileli, Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı Faruk Ural, Öğr. Gör. Emre Şenyüzlü, Basketbol Antrenörü Ege Algün ve Voleybol Antrenörü Engin Ulusoy eşlik etti.

 

Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu tarafından Antalya’da düzenlenen ‘Üniversiteler Futbol 2. Lig Grup Birinciliği’ müsabakaları, Eskişehir’de düzenlenen ‘Basketbol 2. Lig Grup Birinciliği’ müsabakaları ve Çanakkale’de düzenlenen ‘Voleybol 2. Lig Grup Birinciliği’ müsabakalarında mücadele eden takımlarımızın oyuncuları ile Senato Odası’nda bir araya gelen Rektör Taş, sporcularımızla yakından ilgilenerek sohbet etti. Ziyarette Rektör Taş’a Voleybol Takımımızın kazandığı 3’üncülük kupası da takdim edildi.

 

Rektör Taş, okul takımlarımızın Üniversitemizi ülkemizin farklı illerinde temsil etmesinin çok önemli olduğunu söyledi ve başarıları nedeniyle tüm sporcularımızı ve hocalarını kutladı. Spora yapılan yatırımların karşılığının her zaman fazlasıyla alınacağına inandığını belirten Rektör Taş, bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonra da tüm spor branşlarını destekleyeceklerini söyledi ve sporcularımıza başarılarının devamını diledi.