Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültemizin (GSTF) düzenlediği Yıl Sonu Öğrenci Sergisi 6 Haziran Çarşamba günü ziyarete açıldı. Bu yıl seramik çalışmaları ile fuar ve stant tasarımlarının  öne çıkan sergide, öğrencilerin yıl boyu Temel Sanat, Desen, Dekor Uygulamları, Yüzeysel Tasarım ve Bilgisayar Destekli Ürün Tasarımı gibi dersler kapsamında de ortaya çıkardıkları çalışmalara yer verildi.

 

Açılışını Rektörümüz Prof. Dr. İbrahim Taş’ın yaptığı serginin ilk ziyaretçileri arasında Bilecik Vali Yardımcısı Mustafa Kemal Özgün ile Üniversitemiz Rektör Yardımcısı ve GSTF Dekan Vekili Prof. Dr. Nurgül Özbay da yer aldı. Sergilenen eserleri ilgiyle inceleyen davetliler çalışmalarla ilgili hoca ve öğrencilerden bilgi aldılar.

 

Fakültenin bir yıllık çalışmalarının sonucunda ortaya çıkan sergiyi gezmekten büyük keyif aldığını belirten Rektör Taş, serginin hazırlanmasında emeği geçenlere teşekkür etti ve gösterdikleri özverili çalışma ve katkılardan dolayı Arş. Gör. Özge Tan’a ve Arş. Gör. Elif Gündüz’e birer teşekkür belgesi takdim etti.

 

Fakültenin giriş ve bodrum katlarında yer alan ‘Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi Yıl Sonu Öğrenci Sergisi’ 15 Eylül tarihine kadar ziyarete açık olacak.