Öğrenci Kulüpleri Hakkında
05 Kasım 2021 Cuma

Üniversitemiz Öğrenci Kulüpleri Koordinasyon Kurulu'nun kararı ile 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Güz Döneminde kurulması uygun görülen kulüplerimizin listesi ektedir.

Kulüplerimize ilişkin tüm faaliyet başvurularının, Öğrenci Kulüpleri Yönergesinde belirtilen şartlara uygun olarak, kulüp danışmanları tarafından EBYS üzerinden Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığına gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Tüm kulüplerimizin Yönetim Kurullarını oluşturmaları ve ekte gönderilen Yönetim Kurulu formunun Kulüp Danışmanları tarafından EBYS üzerinden Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığına gönderilmesi gerekmektedir.

Tüm kulüplerimize, 9-10-11 Kasım tarihlerinde, ekte belirtilen program dahilinde pandemi kurallarına uygun olarak 1 günlük tanıtım standı açmaları imkanı sağlanacaktır. Stant tarihleri ekte belirtilmektedir. Söğüt MYO ve Bozüyük Uygulamalı Bilimler Fakültesinde faaliyet gösterecek olan kulüplerimiz stantlarını kendi birimlerinde kurabilirler. Stantlarda gerçekleştirilecek olan üye kayıtları, ekteki üye kayıt formu üzerinden gerçekleştirilmelidir.

Tüm öğrencilerimize duyurulur.


Kurulması Uygun Görülen Kulüpler listesine ulaşmak için tıklayınız.

Stant Planlamasına ulaşmak için tıklayınız.

Öğrenci Kulüpleri Yönetim Kurulu Formuna ulaşmak için tıklayınız.

Kulüp Üyelik Formuna ulaşmak için tıklayınız.