Üniversitemizde 2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı Bahar Yarıyılında uzaktan öğretim yoluyla yürütülen Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II (ATA102)İngilizce II (ENG102)Türk Dili II (TRK102) ve Temel Bilgi Teknolojisi Kullanımı I (ENF101) derslerinin FİNAL sınavları 16 Mayıs 2018 Çarşamba günü tek oturum yapan birimlerimiz için saat 14:00'de, iki oturum olarak yapan birimlerimiz için 14:00 ve 15:30'da yapılacaktır.

Yapılacak olan bu FİNAL sınavında, her öğrenci için kendi adına hazırlanmış cevap kağıdı, sınava gireceği sınıflar ve sıra numaraları belirlenmiştir. Sınava girilecek salonlar ve sıra numaraları askı listelerinde ve  http://sinav.bilecik.edu.tr web adresinde bulunmaktadır http://sinav.bilecik.edu.tr web adresine girişte OBS kullanıcı adı ve parolanızı kullanmanız gerekmektedir. Eğer sisteme giriş yapamazsanız, Üniversitemizin Merkezi Kimlik Doğrulama Sistemi (LDAP) üzerinde kullanıcı oluşturmanız gerekmektedir. Merkezi Kimlik Doğrulama Sistemi (LDAP) yönergesi için TIKLAYINIZ. Yönergede işlem basamaklarını eksiksiz bir şekilde tamamladıktan sonra sisteme giriş yapmayı tekrar deneyiniz. Sınav sonucunda optik cevap formları taranarak sisteme yüklenecektir. Öğrencilerimiz kendi optik cevap formlarına bakmak istedkilerinde http://sinav.bilecik.edu.tr web adresine giriş yaparak görebileceklerdir.

FİNAL sınavına katılacak olan öğrencilerimizin kendi adlarına hazırlanmış optik cevap formları olacağından kendileri için belirlenen sınıfta ve sırada sınava gireceklerdir. Öğrenciler bu sınıflar dışında kesinlikle sınava alınmayacaklardır. Bütün öğrencilerimiz sınava girmeden önce birimlerde ilan panolarında ilan edilen askı listelerinden, birim web sayfalarından ya da http://sinav.bilecik.edu.tr web adresinden hangi binada, sınıfta ve sırada sınava gireceklerini öğrenebilirler.

Listelerde adı olmayan ya da bilgilerinde hata olan öğrencilerin Birimleri aracılığıyla Açık ve Uzaktan Öğrenme Uygulama ve Araştırma Merkezi'ne başvurmaları gerekmektedir.

Öğrencilerimizin, FİNAL sınavına gelirken http://sinav.bilecik.edu.tr adresinden sınav giriş belgesi almalarına gerek yoktur. Sınava girerken yanlarında; T.C. kimlik kartı ile üniversitemize ait öğrenci kimlik kartı veya öğrenci kimlik kartı olmayanların öğrenci belgesi bulundurmaları yeterlidir.

ÖNEMLİ NOT: Öğrenci listeleri bu duyurunun ilanından önce değişmiş olabilir. Öğrencilerimizin mutlaka http://sinav.bilecik.edu.tr adresinden güncel olan sınava girecekleri yer, zaman ve sıra numaralarını bu duyuru ilanından sonra kontrol etmeleri gerekmektedir.

Bütün öğrencilerimize FİNAL sınavlarında başarılar dileriz.