Söğütsen Seramik Fabrikası Yatırım Makine Enerji Direktörü Zafer Örgüt, İnsan Kaynakları Müdürü Vural Duman ve İnsan Kaynakları Sorumlusu İbrahim Demir, Prof. Dr. Harun Mindivan tarafından yürütülen ‘Mühendislikte Kariyer Planlama ve Geliştirme’ dersi kapsamında geldikleri Üniversitemizde öğrencilerle buluştu.

 

“Liderlik ve Kariyer” başlığı altında gerçekleşen seminerde firma yetkilileri; mühendislik dersleri, iş hayatı, imaj ve reklam, liderlik ve kariyer, hedef seçiminin başarıya katkısı, öğrencilik vasıfları kazanarak meslekte ilerleme ve nitelikli iş gücü edinme konularında bilgiler verip, iş hayatının olumlu ve olumsuz yönleri hakkında tecrübelerini paylaştı.

 

14 Mart 2018 günü Mühendislik Fakültesinde gerçekleşen seminerin sonunda öğrencilerden gelen soruları cevaplayan yetkililer, sunumlarını ulu önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün “Gençler, cesaretimizi güçlendiren ve sürdüren sizlersiniz. Siz, almakta olduğunuz terbiye ve kültür ile, insanlık değerinin, vatan sevgisinin en değerli örneği olacaksınız” sözleri sonlandırdı.